Stella'nın Bahçesinde

10:13 PM


Yeni bir koleksiyon ve yine bir çay partisi.

Ara sezon koleksiyonlarını partilerle tanıtma alışkanlığı edinen İngiliz moda tasarımcısı Stella McCartney resort 2015 koleksiyonunu New York'taki evinin bahçesinde görücüye çıkarmış. Hollywood'un ünlüleri ve moda severler de bu fırsatı kaçırmamışlar haliyle.

Katılımcılar en az koleksiyonun kendisi kadar şık. Ortam rahat ve sıcak. Bir resort koleksiyonu daha ne ister?Shameless'ın güzel Fiona'sı Emmy Rossum, tasarımcının Pre-Fall koleksiyonu içinde çok şık görünüyordu. Lucy Liu ise siyahlar içinde her zamanki şıklığı ve zarifliğinden çok rahat bir görünümün içindeydi. Fıstık gibi bir vücuda sahip olmanın en büyük avantajı da ne giyerseniz yakışıyor olması, o yüzden Jacquelyn Jablonski fall koleksiyonundan bir tulum içinde muhteşem görünüyor. Aynı koleksiyondan bir elbise seçen Amber Heard ise tam parti havasında.


Pre-Fall 2014 koleksiyonu kadar muhteşem olmasa da resort koleksiyonunu oldukça beğendim. Tam yaz havasını taşıyan bu kıyafetleri ünlülerin üzerinde görmek için sabırsızlanıyorum!

You Might Also Like

0 comments