Şık Şıkıdım: Emma Stone ve Lanvin Elbisesi

9:11 PM


Kırmızı halıda tamamen kırmızılar içinde bulunup da bu kadar muhteşem görünmeyi başarmak Allah'ın bir lütfu olsa gerek.

Demek istediğim Emma Stone'a bir bakın! Kırmızı, göğüs bölgesi kalp kesimli, askısız Lanvin elbisesi içinde harika gözükmüyor mu sizce de?

Ve beni en çok şaşırtan yanı da bu kadar kırmızı kusan bir görüntünün hiç de sakil durmuyor oluşu. Ve abartıya kaçan en ufak bir şey bile yok. Sanki her şey olması gerektiği gibi olmuş. Sanki elbise bu kombin için yaratılmış gibi. 

Pre-Fall 2013 koleksiyonun bir parçası olan elbisenin orijinal halinden yapılan küçük değişiklikler elbiseyi daha da öne çıkarmış. Yine Lanvin imzalı kocaman ve göz alıcı kımızı kolyesi, Lanvin kırmızı el çantası ve kırmızı Christian Louboutin 'pigalle' ayakkabıları güzelim gözlerini öne çıkaran, elbiseye de oldukça yakışan makyajı ile genel görünüm kusursuz bir şekilde tamamlanmış. Ve dev çiçek detaylı kırmızı kemeri kullanmak bana göre fazlasıyla akıllıca bir tercih olmuş, çünkü diğer türlü bu kadar güzel durmazdı diye düşünüyorum. 

Şimdi ise tek düşündüğüm bu elbiseyi Emma Stone'dan başka kimsenin giymemesi gerektiği. Çünkü bu kesinlikle onunla özdeşti, başka biri ne yaparsa yapsın Emma Stone'un çıkarttığı gibi asla göklere çıkaramaz. 

Onu bir kez daha ayakta alkışlamaktan başka yapacak bir şey bırakmadı bana.
*Resim kaynakları: Getty Images - The Fashion Court - TomandLorenzo

You Might Also Like

6 comments

 1. sarışınlara kırmızı ve siyah çok yakışıyor

  http://jassmeenmode.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. kesinlikle ama onun üzerinde ayrı bir güzel durmuş :)

   Delete
 2. çok severim tarzını,duruşunu..saçı,makyajı,kolyesi,ayakkabısı her şeyi şahane ve çok şık duruyor..elbiseyi de yakıştırmış kendisine ama ben elbisenin kendisini sevemedim,beni rahatsız eden birşeyler var bu elbisede nedense..

  ReplyDelete
  Replies
  1. bende sanırım aynı şekilde düşünüyorum.

   Delete
 3. harika bir kombin yapmis cidden. Kipkirmizi ama cok şık
  blogunu yeni kesfettim hemen takipcin oldum :)

  http://www.stylishtimes.net/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blogum beğenmene çok sevindim, bunu söylemen beni çok ama çok mutlu etti :)

   Delete